SSD Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 ГБ
Samsung MZ7L3240HCHQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 ГБ
Усі ціни 29 →Накопитель SSD для сервера 240GB SATA 6.0G PM893 Data Center RI Samsung (M | 3 489 грн. |
Samsung PM893 240 Gb (MZ7L3240HCHQ-00A07) | 3 317 грн. |
Samsung PM893 240 Gb (MZ7L3240HCHQ-00A07) | 3 225 грн. |
SSD-накопичувач Samsung PM893 240GB 2.5" (MZ7L3240HCHQ-00A07) | 3 309 грн. |
SSD накопитель samsung pm893 240gb 2.5'' sata (mz7l3240hchq-00a07) | 3 432 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ
Ціни на Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ |
---|---|---|---|---|
Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 ГБ | від 2 999 грн. | 29 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 ГБ | від 4 147 грн. | 29 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L3960HCJR 960 ГБ | від 6 594 грн. | 35 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L31T9HBLT 1.92 ТБ | від 11 282 грн. | 25 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 ТБ | від 15 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung PM893 MZ7L37T6HBLA 7.68 ТБ | від 42 630 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →