SSD Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 ТБ
Samsung MZ7L33T8HBLT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 ТБ
Усі ціни 8 →Samsung PM893 3.84TB (MZ7L33T8HBLT-00A07) | 19 844 грн. |
Samsung PM893 3.84TB (MZ7L33T8HBLT-00A07) | 20 328 грн. |
Samsung PM893 3.84TB (MZ7L33T8HBLT-00A07) | 19 360 грн. |
SSD диск Samsung PM893 3.8TB 2.5" SATA III V-NAND (MLC) (MZ7L33T8HBLT-00A0 | 27 999 грн. |
Samsung PM893 3.84TB (MZ7L33T8HBLT) | 22 386 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT
Ціни на Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT |
---|---|---|---|---|
Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 ГБ | від 2 999 грн. | 27 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 ГБ | від 4 091 грн. | 27 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L3960HCJR 960 ГБ | від 6 638 грн. | 33 пропозиції | ||
Samsung PM893 MZ7L31T9HBLT 1.92 ТБ | від 11 191 грн. | 26 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 ТБ | від 15 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung PM893 MZ7L37T6HBLA 7.68 ТБ | від 40 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →