Карта пам'яті Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ
Відео 2Фото 5 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Надійна та невибаглива карта пам'яті для творців контенту. Модель з лінійки Pro Plus 2021 забезпечує високі швидкості обміну даними - до 120 МБ/с в режимі запису інформації і до 160 МБ/с при читанні файлів. Також картці присвоєно високий ранг A2 в частині класу для мобільних додатків, тому вона з успіхом послужить якісним бекапом для вічно забитого сховища смартфона. Накопичувач відноситься до 10-го швидкісного класу і позначений класом відеозйомки V30 - при записі відеороликів на флешку швидкість гарантовано не просідає нижче 30 МБ/с.
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512Gb відмінно пригодиться для зйомки відео з роздільною здатністю кадру 4К. Крім цього, відзначається шестиступінчастий захист microSD-накопичувача: від впливу води, низьких і високих температур, рентгенівських променів, зносу, падінь, магнітного випромінювання. Поставляється модель разом з адаптером на повноформатний SD-розмір, а наявність у комплектації картридера варто уточнювати окремо. Ще один сильний аргумент на користь картки пам'яті – надання на продукт обмеженої 10-річної гарантії безпосередньо від виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ
Карта пам'яті Samsung 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Plus + Reader ( | 3 299 грн. |
Карта памяти Samsung PRO Plus microSDXC 130MB/s Full HD & 4K UHD, UHS-I, U | 1 999 грн. |
Карта пам'яті Samsung 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Plus MB-MD512KA | 1 990 грн. |
Модификації Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ціни на Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ | від 1 130 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ | від 1 990 грн. | 3 пропозиції |