Холодильник Samsung RF48A401EB4 чорний
Фото 6 |
Samsung RF48A401EB4 чорний сріблястий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RF48A401EB4 чорний
Усі ціни 6 →Холодильник Samsung RF48A401EB4 | 52 900 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RF48A401EB4 | 54 051 грн. |
Холодильник Samsung RF48A401EB4 | 52 899 грн. |
Samsung RF48A401EB4 | 53 360 грн. |
Samsung RF48A401EB4 | 54 694 грн. |
Samsung RF48A401EB4 | 56 028 грн. |
Модификації Samsung RF48A401EB4
Ціни на Samsung RF48A401EB4 |
---|---|---|---|---|
Samsung RF48A401EM9 сріблястий | від 48 653 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung RF48A401EB4 чорний | від 52 899 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →