Холодильник Samsung RF48A400EB4 чорний
Фото 9 |
Samsung RF48A400EB4 чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RF48A400EB4 чорний
Усі ціни 7 →Холодильник з морозильною камерою Samsung RF48A400EB4 | 47 600 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF48A400EB4 | 48 300 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RF48A400EB4 | 58 009 грн. |
Samsung RF48A400EB4 | 47 850 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RF48A400EB4 | 48 642 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF48A400EB4 | 48 299 грн. |
Samsung RF48A400EB4 | 53 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →