Холодильник Samsung RS66A8100S9/EF нержавіюча сталь
Фото 10 |
Samsung RS66A8100S9/EF нержавіюча сталь |
|
Морозильна камера може працювати в режимі холодильної камери. Інверторний компресор Генератор льоду.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RS66A8100S9/EF нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Samsung RS66A8100S9/EF | 40 080 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100S9 RS66A8100S9/EF | 38 571 грн. |
Samsung RS66A8100S9/EF | 51 783 грн. |
Samsung RS66A8100S9/EF | 53 046 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RS66A8100S9 RS66A8100S9/EF | 38 567 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RS66A8100S9 RS66A8100S9/EF | 38 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →