Холодильник Samsung RF65A967FB1 чорний
Фото 23 |
Samsung RF65A967FB1 чорний |
|
Подвійна двері холодильної камери Food Showcase.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RF65A967FB1 чорний
Усі ціни 15 →Холодильник Samsung RF65A967FB1 | 113 747 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RF65A967FB1 | 102 900 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF65A967FB1 | 107 171 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RF65A967FB1 | 123 359 грн. |
Samsung RF65A967FB1 | 102 720 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →