Фліп-чохол Samsung S View Wallet Cover for Galaxy A32
Samsung S View Wallet Cover for Galaxy A32
Колір
Тип
чохол з фліпом Сумісність
Galaxy A32 Матеріал
силікон з пластиком Віконце
Кишеня для кредиток
Задня кришка
матова Зовнішні габарити
163x77x13 мм Вага
56 г Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021 Маркування виробника
EF-EA325PBEGRU
EF-EA325PWEGRU
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung S View Wallet Cover for Galaxy A32
Аксесуар для смартфона Samsung Smart S View Wallet Cover Black (EF-EA325PB Сумісність: Samsung A325 Galaxy A32 / Тип: чохол книжка / Матеріал: TPU (Термополиурета н) і полікарбонат / Колір: чорний / Пл... ще івка в комплекті: немає
Stylus.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись
1 196 грн.
Чохол Samsung Smart S View Wallet Black для A32 (A325) (EF-EA325PBEGRU) АЛЛО З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 079 грн.
Чохол SAMSUNG S View Wallet Cover для Samsung Galaxy A32 White (EF-EA325PW Офіційний партнер Samsung
FOXTROT.UA (Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
1 729 грн.
Аксесуар для смартфона Samsung Smart S View Wallet Cover White (EF-EA325PW Сумісність: Samsung A325 Galaxy A32 / Тип: чохол книжка / Матеріал: TPU (Термополиурета н) і полікарбонат / Колір: білий / Плі... ще вка в комплекті: немає
Stylus.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись
897 грн.
Чохол SAMSUNG S View Wallet Cover для Samsung Galaxy A32 Black (EF-EA325PB Офіційний партнер Samsung
FOXTROT.UA (Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
Відеоогляди
Samsung View Cover for Samsung Galaxy A32 - Original Black Samsung Case Review (Smart S View Cover)
28 червня 2021 24 445 переглядів
Чехол книжка для Samsung Galaxy A32 Smart S View Wallet Cover EF-EA325PWEGRU
26 березня 2021 9 193 перегляда
Оригинальный чехол книжка для Samsung Galaxy A32 Smart S View Wallet Cover EF-EA325PBEGRU
26 травня 2021 6 364 перегляда
Динаміка цін на Samsung S View Wallet Cover for Galaxy A32