Powerbank Sandberg Solar Charger 21W (420-55)
Відео 1Фото 5 |
Sandberg Solar Charger 21W |
|
Карабін у комплекті (4 шт).
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg Solar Charger 21W
Усі ціни 19 →Батарея універсальна Sandberg Solar Charger 21W 10000mAh 18W (420-55) 420- | 1 399 грн. |
Sandberg Sandberg 10000mAh Solar Charger 21W PD/18W QC/3.0 USB-C USB-A*2 ( | 1 789 грн. |
Батарея універсальна Sandberg 10000mAh, Solar Charger 21W, PD/18W, QC/3.0, | 1 718 грн. |
Sandberg 10000mAh, Solar Charger 21W, PD/18W, QC/3.0, USB-C 420-55 | 1 449 грн. |
УМБ сонячна 3-Panel 21W Sandberg PD QC3.0 10000 mAh, 2xUSB, Type-C OUT 420 | 1 399 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди