Powerbank Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 (420-75)
Фото 6 |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Купити Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
Усі ціни 12 →Зовнішній акумулятор (Power Bank) Sandberg PD 130W 50000mAh (420-75) PD 13 | 7 087 грн. |
Sandberg Sandberg PD 50000 mAh 130W PD, 3хUSB 3xType-C LED 2W (420-75) | 6 999 грн. |
Батарея універсальна Sandberg USB-C PD 130W 50000mAh (420-75) 420-75 | 6 499 грн. |
УМБ Sandberg PD 50000 mAh 130W PD, 3хUSB 3xType-C LED 2W | 7 582 грн. |
УМБ Sandberg PD 50000 mAh 130W PD, 3хUSB 3xType-C LED 2W 420-75 | 6 496 грн. |
Універсальна модель
Перед нами Powerbank із вищої ліги — і за вартістю, і за характеристиками. Серед основних переваг моделі - висока продуктивність, велика ємність та швидка зарядка. Але, мабуть, основним плюсом портативного акумулятора є його універсальність. Він має загалом 6 портів і здатний підзарядити практично будь-який гаджет: смартфон, планшет, бездротові навушники, розумний годинник, дрон, фотоапарат і т. д. Крім того, завдяки підтримці технології Power Delivery та високої потужності (100 Вт) повербанк може заряджати ноутбуки та забезпечити кілька днів повноцінної автономної роботи при тривалих відключеннях світла або в умовах, де електрики взагалі немає. Це саме для тих затятих трудоголіків, які продовжують працювати у відпустці: у машині, у лісі, у кафе, та хоч на безлюдному острові.
Заряджає до 5 гаджетів одночасно
За рахунок великої кількості портів Powerbank може заряджати до 5 пристроїв одночасно. Найпопулярнішим у цьому наборі є USB type C, який призначений для зарядки і самого акумулятора, і сторонніх гаджетів. Тільки першому випадку він видає потужність 60 Вт, тоді як у другому — максимальні 100 Вт. Таким чином, це не просто швидка, а швидкісна зарядка, яка вмить поверне до життя розряджені девайси. Також для зарядки повербанка можна використовувати порт Apple Lightning, але його потужність набагато менша - всього 18 Вт.
З вихідними портами вибір більший: крім універсального, є ще один USB type C потужністю 30 Вт і 3 USB A по 18 Вт кожен. При цьому енергії вистачить на всіх, оскільки ємність батареї становить 50 000 мАгод. Реальний показник, на жаль, менший (близько 31000 мАгод), але це все одно більш ніж достатньо для заряджання різних пристроїв, ще й по кілька разів. Наприклад, якщо заряджати лише смартфон, ємності вистачить на 6 – 8, а то й 10 повних зарядок (залежно від ємності акумулятора). У комплектацію входять два кабелі завдовжки по 50 см: USB A на USB-C та USB-C на USB-C.
Повербанк 2-в-1
Безумовно, з такою великою ємністю акумулятор вийшов не компактним, а потужним. Розміри пластикового корпусу становлять 15х5х7 см, а вага трохи більше 1 кг. Носити такого здоров'яка в руці — не найкраща ідея, проте виробник додав кілька додаткових функцій для зручнішого використання. Це ремінець для перенесення, дисплей з інформацією про рівень заряду та світильник – прямокутна панель зі світлодіодами. Таким чином, під час відключень світла повербанк зможе не тільки підзарядити гаджети, але ще й висвітлити приміщення чи дорогу.