Powerbank BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Відео 7Фото 16 |
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 6000 мАгод10000 мАгод |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Повербанк Baseus Magnetic Wireless Fast Charge 10000 mAh 20W Blue (6932172 | 1 656 грн. |
Baseus Magnetik 10000mAh Violet (PPCX010105) Magnetik 10000mAh Violet (PPC | 1 599 грн. |
Baseus Magnetic Wireless Fast Charging 20W 10000mAh White (PPCX000202) 462 | 1 618 грн. |
Baseus Magnetic Wireless Fast Charging 20W 10000mAh Blue (PPCX010103, PPCX | 1 412 грн. |
Портативний зарядник від BASEUS з акумулятором ємністю 10000 мАгод підтримує як швидку дротову процедуру зарядки, так і бездротову технологію «підзаправки» мобільних пристроїв.
Збільшена зарядна потужність
На прийом і передачу енергії у повербанка працює симетричний роз'єм USB-C з підтримкою протоколу Power Delivery. Вичавити з нього можна до 20 Вт зарядної потужності. Трішки менше видає стандартний роз'єм USB A-при його використанні варто розраховувати на пікову потужність зарядки близько 18 Вт. Для цього порту заявлена підтримка стандарту Qualcomm Quick Charge 3.0.
Бездротова зарядна панель
Текстурована "спинка" портативного аккума служить поверхнею для бездротової зарядки сумісних гаджетів, будь то смартфон або кейс з бездротовими TWS-навушниками. Індукційна зарядка працює за стандартом Qi з потужністю до 10 Вт. Спецом під "Айфони" на борту повербанка передбачається вбудоване магнітне кріплення MagSafe.
Інфо-дисплей
На глянцевій вставці корпусу BASEUS Magnetic Wireless Power Bank 20W 10000 розпростерся невеликий Інфо-дисплей, що показує залишковий відсоток ємності вбудованої літій-полімерної батареї. Також в моделі реалізована інтелектуальна захист від електричних неполадок, що дозволяє уникнути багатьох серйозних проблем при використанні повербанка і продовжує його експлуатаційний ресурс.
Модификації BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000
Ціни на BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 | від 1 283 грн. | 10 пропозицій | ||
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 | від 1 412 грн. | 4 пропозиції |