Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ (SDSQXAF-032G-GN6MA)
SanDisk Extreme V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32Gb 32 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 21 →SanDisk microSDHC 32GB Extreme UHS-I U3 V30 A1 + SD-адаптер (SDSQXAF-032G- | 401 грн. |
Карта памяти SanDisk 32GB microSDHC V30 A1 UHS-I U3 R100/W60MB/s 4K Extrem | 499 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB microSDHC V30 A1 UHS-I U3 4K Extreme (SDSQXAF-0 | 439 грн. |
Карта пам'яті microSD 32Gb SanDisk Extreme V30 A1 UHS-I U3 4K (SDSQXAF-032 | 369 грн. |
SanDisk microSDHC 32GB Extreme A1 C10 V30 UHS-I U3 SDSQXAF-032G-GN6MA | 439 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ | від 358 грн. | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 256 ГБ | від 2 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →