Відеокарта Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB (11330-03-20G)
Відео 2Фото 8 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7800 XT PURE 16GB
Усі ціни 27 →Sapphire Radeon RX 7800 XT Pure 16384MB (11330-03-20G) 11330-03-20G | 24 999 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon Rx 7800 Xt 16GB Pure Gaming Oc (11330-03-20G) | 26 170 грн. |
Видеокарта Sapphire Radeon Rx 7800 Xt 16GB Pure Gaming Oc (11330-03-20G) | 25 919 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB PURE (11330-03-20G) Radeon RX 7 | 26 268 грн. |
Видеокарта Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Pure GAMING OC 11330-03-2 | 27 158 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →