Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X (11322-01-40G)
Відео 5Фото 8 |
Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X
Усі ціни 34 →Sapphire Radeon RX 7900 XTX Nitro+ Vapor-X 24576MB (11322-01-40G) 11322-01 | 50 509 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 Nitro+ Gaming OC VAPOR-X | 51 928 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon Rx 7900 Xtx Vapor-X 24GB NITRO+ (11322-01-40G) | 50 932 грн. |
Видеокарта Sapphire Radeon Rx 7900 Xtx Vapor-X 24GB NITRO+ (11322-01-40G) | 50 442 грн. |
Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 Nitro+ Gaming OC VAPOR-X | 52 177 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →