Пневматичний пістолет SAS Mauser (KMB18DHN)
Відео 1Фото 9 |
SAS Mauser |
|
Копія бойового пістолета Mauser M712
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAS Mauser
Усі ціни 23 →SAS Mauser M712 Blowback | 7 093 грн. |
SAS Mauser M712 Blowback | 6 920 грн. |
Пневматический пистолет SAS Mauser M.712 4,5 мм Blowback! (2370.14.37) | 7 090 грн. |
Пневматический пистолет sas Mauser m.712 4,5 мм Blowback (kmb18dhn) | 6 848 грн. |
Пистолет пневматический SAS Маузер M712 Blowback (4.5мм) 216-1008 | 7 090 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →