Пневматичний пістолет SAS Pro 2022 (KM-47HN)
Відео 1Фото 7 |
SAS Pro 2022 |
|
Копія бойового пістолета Sig&Sauer 2022
Пневматичний варіант-копія швейцарського пістолета Sig Sauer 2022. Стрільба з пістолета ведеться металевими кульками з допомогою енергії стисненого газу з змінних балончиків. Пістолет має металевий гладкий ствол калібру 4,5 мм і рукоять з пластику з характерною насічкою для надійного захоплення рукою. Початкова швидкість кульки при покиданні ствола становить 120 м/с. Під місткий магазин пістолета вміщається до 21го заряду. Важить пістолет 600 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAS Pro 2022
Усі ціни 8 →Пневматический пистолет SAS Pro 2022 4,5 мм (KM-47HN) | 2 920 грн. |
Пистолет пневматический SAS Pro 2022 (металл) | 3 649 грн. |
Пневматичний пістолет SAS Pro 2022 (пластик) | 3 649 грн. |
Пистолет пневматический SAS Pro 2022 (пластик) | 2 993 грн. |
Пістолет пневматичний SAS Pro 2022 (пластик) | 2 993 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →