Пневматичний пістолет SAS Makarov SE
Фото 5 |
SAS Makarov SE |
|
Копія бойового пістолета Макарова. Регульований приціл.
Слабкий клапан магазину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAS Makarov SE
Усі ціни 8 →SAS Makarov SE | 2 952 грн. |
SAS Makarov SE | 2 799 грн. |
Пневматический пистолет SAS Makarov SE, 4,5 мм (IBKCMD440AZB) | 2 952 грн. |
Пистолет пневматический SAS Макаров SE ПМ (4,5мм), пластик 216-1004SE | 2 880 грн. |
Пневматичний пістолет SAS Makarov SE | 2 880 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →