Бутербродниця Saturn ST EC1082
![]() |
Saturn ST EC1082 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST EC1082
Усі ціни 71 →| 489 грн. | ![]() |
Saturn ST-EC1082 | 554 грн. |
| 549 грн. | ![]() |
Saturn ST-EC1082 Red | 502 грн. | ![]() |
Сендвічниця Saturn ST-EC1082 | 450 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →