Плита SeaBreeze SB-065 сірий
SeaBreeze SB-065 2022 рік |
Колір | | Тип варильної поверхні | електрична | Управління конфорками | поворотні перемикачі | Робоча поверхня | емальована | Кількість чавунних конфорок | 2 шт | Потужність конфорок | 1 кВт, 1.5 кВт | Діаметр конфорок | 16 см, 19 см | Габарити (ВхШхГ) | 7х40х22 см | Дата додавання на E-Katalog | жовтень 2022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SeaBreeze 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SeaBreeze.
|
| Настольная плита SeaBreeze SB-065Настольная плита SeaBreeze SB-065 Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 1 488 грн. | | |
|
| Настільна плита SeaBreeze SB-065Тип - електро, кількість конфорок - 2, вага - 2.5 кг, Колір - сірий, розміри (Ш х Г х В) - 9.6 х 50 х 26.2 см Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 049 грн. | | |
|
| SeaBreeze SB-065Тип - електро, кількість конфорок - 2, вага - 2.5 кг, Колір - сірий, розміри (Ш х Г х В) - 9.6 х 50 х 26.2 см Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 049 грн. | | |
|
| SeaBreeze Настільна плита SeaBreeze SB-065+ 51 грн бонус, Тип - електро, кількість конфорок - 2, вага - 2.5 кг, Колір - сірий, розміри (Ш х Г х В) - 9.6 х 50 х 26.2 см Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 049 грн. | | |
|
| Плита настільна SeaBreeze SB-065Плита настільна SeaBreeze SB-065 Купити SeaBreeze SB-065 Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, * Колір або відтін... щеок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Economia.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 949 грн. | | |
Динаміка цін на SeaBreeze SB-065 сірий
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна