Карта пам'яті Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 ТБ (STJR1000400)
Відео 17Фото 21 |
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1024Gb |
|
Тип пам'яті PCIe Gen4x2 NVMe
Підтримується пристроями: Xbox Series X і Xbox Series S
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 ТБ
Усі ціни 12 →Аксесуар для приставки Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X | | 7 566 грн. |
Карта пам'яті Seagate Storage Expansion Card 1TB для консолей Xbox Series | 7 469 грн. |
Аксессуар для приставок Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X|S | 7 431 грн. |
Карта розширення пам'яті Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/ | 7 699 грн. |
Карта памяти для консоли Seagate Storage Expansion Card для Xbox Series X/ | 7 071 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S
Ціни на Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S |
---|---|---|---|---|
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 512 ГБ | від 4 649 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 ТБ | від 6 899 грн. | 12 пропозицій | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 ТБ | від 5 917 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →