SSD Seagate IronWolf 525 ZP2000NM30002 2 ТБ
Seagate ZP2000NM30002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf 525 ZP2000NM30002 2 ТБ
Усі ціни 9 →Seagate IronWolf 525 2TB (ZP2000NM3A002) | 20 000 грн. |
Seagate IronWolf 525 2TB (ZP2000NM3A002) | 20 500 грн. |
Seagate IronWolf 525 2TB (ZP2000NM3A002) | 21 000 грн. |
Seagate IronWolf 525 SSD 2TB M.2 (ZP2000NM3A002) | 18 160 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Seagate IronWolf 525 ZP2000NM30002
Ціни на Seagate IronWolf 525 ZP2000NM30002 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf 525 ZP500NM30002 500 ГБ | від 7 011 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf 525 ZP1000NM30002 1 ТБ | від 13 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf 525 ZP2000NM30002 2 ТБ | від 18 160 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →