Жорсткий диск Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900
Відео 32Фото 4 |
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 1 3 8 |
Низька ціна як для 2 тб жорсткого диска Ні користуюся Seagate ST2000VN004 менше місяця |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Жахливий відсоток браку від компанії Seagate. Замовлявши 2 диски. Перший приїхав зі браком і відразу після цього замовивши наступний з надією, що це був одинокий випадок. І що? Інший диск також приїздить зі браком. Як таке можливо, що два диски браковані?
Ці диски - це синонім купи витраченої години та нервів через сервіси та повернення коштів. Ні Жахлива якість |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf ST2000VN004
Ціни на Seagate IronWolf ST2000VN004 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 004 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 723 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 3 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 155 грн. | 66 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 801 грн. | 56 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 723 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 378 грн. | 53 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 9 745 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 477 грн. | 57 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 480 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Користуюся місяць, поки все добре)
Після ссд трішки шуміти