Жорсткий диск Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006
Відео 32Фото 4 |
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006
Усі ціни 30 →Жесткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VN006) | 7 559 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Seagate IronWolf 6TB SATA 256MB (ST6000VN006) | 6 779 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN006) | 7 372 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN006) | 7 303 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE IronWolf 6TB SATA/256MB (ST6000VN006) | 7 339 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 3 8 |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Жахливий відсоток браку від компанії Seagate. Замовлявши 2 диски. Перший приїхав зі браком і відразу після цього замовивши наступний з надією, що це був одинокий випадок. І що? Інший диск також приїздить зі браком. Як таке можливо, що два диски браковані?
Ці диски - це синонім купи витраченої години та нервів через сервіси та повернення коштів. Ні Жахлива якість |
Працює 4-5 день, говорити що HDD вогонь поки що рано, хотілося що б працював якомога довше, років так 5 :))) HDD купувався для збереження особистих даних, музика, фото, відео тощо 4 TB поки що достатньо . Надалі потрібно купувати NAS та 2 HDD по 4 TB мені б вистачило. Розетці дякую за СМІЛІВІСТЬ :) дякую за швидку доставку. Метод запису CMR, малошумний, ціна. Упаковка! |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf ST6000VN006
Ціни на Seagate IronWolf ST6000VN006 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 004 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 714 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 3 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 155 грн. | 66 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 801 грн. | 57 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 776 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 378 грн. | 55 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 9 738 грн. | 49 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 470 грн. | 61 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 480 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →