Вантажна шина Semperit Runner D2 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Semperit Runner D2 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Runner D2 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 14 →Semperit Runner D2 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 18 146 грн. |
Semperit Runner D2 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR "3PMSF" | 17 700 грн. |
Semperit Runner D2 (315/70R22.5 154L) | 18 404 грн. |
Грузовые шины Semperit Runner D2 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 100091346 | 18 410 грн. |
SEMPERIT Вантажна шина SEMPERIT RUNNER D2 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 18 832 грн. |
ще 9 пропозицій