Вантажна шина Hankook Smart Flex DH51 295/60 R22.5 150K
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH51 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH51 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 15 →Hankook Smart Flex DH51 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147K | 19 934 грн. |
Hankook SmartFlex DH51 (ведущая) (295/60R22.5 150K) | 19 312 грн. |
Hankook DH51 Smart Flex (приводная) 295/60 R22.5 150/147K 16PR "3PMSF" | 19 233 грн. |
Hankook DH51 295/60 R22.5 150/147K | 18 705 грн. |
Вантажна шина HANKOOK DH51 (ведуча) 295/60R22.5 150/147K | 19 115 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди