Вантажна шина Taurus Road Power D 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power D 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power D 315/70 R22.5 154L
Taurus Road Power D (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 17 139 грн. |
Taurus Road Power D (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR "3PMSF" | 16 656 грн. |
Taurus Road Power D 315/70R22.5 154/150L | 16 560 грн. |
Taurus Road Power D 315/70R22.5 154/150L | 17 388 грн. |
Шина Taurus ROAD POWER D (ведуча) 315/70 R22.5 154/150L | 18 755 грн. |