Ваги Sencor SBS 2300BK
Фото 7 |
Sencor SBS 2300BK НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBS 2300BK
Усі ціни 22 →Ваги підлогові електронні Sencor Sbs 2300BK | 859 грн. |
Ваги підлогові Sencor SBS 2300BK | 599 грн. |
Весы Sencor SBS 2300BK | 649 грн. |
Ваги напольні SENCOR SBS 2300BK | 599 грн. |
Sencor SBS 2300BK 41006059 | 599 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Sencor SBS 2300BK
Ціни на Sencor SBS 2300BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SBS 2301WH | від 599 грн. | 20 пропозицій | ||
Sencor SBS 2302SN | від 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Sencor SBS 2300BK | від 599 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →