Ваги Sencor SBS 2301WH
Фото 7 |
Sencor SBS 2301WH НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBS 2301WH
Усі ціни 21 →Ваги підлогові електронні Sencor Sbs 2301WH | 859 грн. |
Ваги підлогові Sencor SBS 2301WH | 599 грн. |
Весы Sencor SBS 2301WH | 649 грн. |
Sencor SBS 2301WH | 590 грн. |
Sencor SBS 2301WH 41006060 | 599 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Sencor SBS 2301WH
Ціни на Sencor SBS 2301WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SBS 2301WH | від 571 грн. | 22 пропозиції | ||
Sencor SBS 2302SN | від 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Sencor SBS 2300BK | від 571 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →