Плита Severin KP 1071 чорний
Відео 2Фото 2 |
Severin KP 1071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KP 1071 чорний
Усі ціни 6 →Настільна плита Severin KP 1071 | 2 459 грн. |
Плита Severin KP 1071 | 2 960 грн. |
Настільна плита Severin KP 1071 | 2 459 грн. |
Severin Настільна плита Severin KP 1071 | 2 459 грн. |
Severin KP 1071 KP1071 | 2 459 грн. |
Плита індукційна Severin KP 1071 | 3 079 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →