Плита Sencor SCP 1504 BK чорний
Sencor SCP 1504 BK 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCP 1504 BK чорний
Усі ціни 31 →Настільна плита Sencor SCP1504BK-EUE4 | 799 грн. |
Настільна плита Sencor Scp 1504BK | 1 205 грн. |
Плита настільна Sencor SCP1504BK-EUE4 | 829 грн. |
Sencor Sencor SCP 1504BK-EUE4 | 829 грн. |
Настольная плита Sencor SCP1504BK-EUE4 | 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Sencor SCP 1504 BK
Ціни на Sencor SCP 1504 BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SCP 1503 WH білий | від 779 грн. | 25 пропозицій | ||
Sencor SCP 1504 BK чорний | від 749 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →