Електрочайник Sencor SWK 1701BK чорний
Фото 12 |
Sencor SWK 1701BK 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWK 1701BK чорний
Усі ціни 47 →Sencor Sencor SWK1701BK | 699 грн. |
Електрочайник Sencor SWK 1701BK | 699 грн. |
Чайник Sencor SWK 1701BK SWK1701BK | 699 грн. |
Електрочайник SENCOR SWK1701BK | 699 грн. |
Електрочайник SENCOR SWK1701BK | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Sencor SWK 1701BK
Ціни на Sencor SWK 1701BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 1700WH білий | від 632 грн. | 31 пропозиція | ||
Sencor SWK 1704RD червоний | від 632 грн. | 37 пропозицій | ||
Sencor SWK 1701BK чорний | від 632 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →