Похідний ніж Sencut Serene S21022B-3 (S21022B-3)
Відео 7Фото 15 |
Sencut Serene S21022B-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencut Serene S21022B-3
Усі ціни 17 →Sencut Serene S21022B-3 | 2 910 грн. |
Ніж складаний Sencut Serene S21022B-3 | 2 910 грн. |
Карманный нож Sencut Serene серый S21022B-3 | 2 910 грн. |
Ніж складаний Sencut Serene S21022B-3 | 2 810 грн. |
Ніж Sencut Serene (S21022B-3) | 2 910 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →