Кавоварка Melitta Aroma Fresh чорний
Відео 12 |
Melitta Aroma Fresh чорний |
|
Надійна і стильна побутова Крапельна кавоварка з елегантним зовнішнім дизайном, вбудованою конусною кавомолкою і електронною системою управління з функцією таймера. Орієнтована на роботу з зерновою та готовою меленою кавою. Призначена для побутового використання, може обслуговувати потреби сім'ї чисельністю 2-6 осіб або малого офісу. Готується в кавоварці Melitta Aroma Fresh напій, являє собою автентичний кави американо, адже саме такий принцип приготування набув найбільшого поширення в Північній і Південній Америці.
Процес приготування відбувається при звичайному тиску і температурі близькій 85-90 °C. гаряча вода у вигляді крапель (або тонкої цівки) фільтрується через шар меленої кави, який завантажується з кавомолки в одноразовий паперовий фільтр Melitta 1x4. Смак і підбадьорливі властивості такої кави залежить від якості зерен і ступеня їх подрібнення вбудованою кавомолкою (три ступеня дисперсності). Додатково можна регулювати міцність напою за допомогою окремої кнопки (три позиції). Значна потужність бойлера (1000 Вт) скорочує час очікування. Об'єму резервуара для води (1,35 л) достатньо для приготування до 10 порцій кави. Є система підігріву скляного кавника, яка автоматично відключається через 20, 40 або 60 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Aroma Fresh чорний
Усі ціни 36 →Крапельна кавоварка Melitta Aroma Fresh RWT 1021-04 | 8 199 грн. |
Melitta Aroma Fresh 1021-01 | 8 425 грн. |
Кавоварка Melitta Aroma Fresh Rwt 1021-04 (miedziany) | 9 314 грн. |
Капельная кофеварка Melitta Aroma Fresh 1021-01 | 8 428 грн. |
Melitta AromaFresh Therm czarny ze stalą nierdzewną 1021-12 | 10 680 грн. |
- Автоматичне відключення
- Протикраплинна система