Бутербродниця Severin SA 2968
Фото 6 |
Severin SA 2968 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin SA 2968
Усі ціни 8 →Сендвічниця Severin SA 2968 | 1 760 грн. |
Severin Sa 2968 | 2 167 грн. |
Бутербродниця Severin SA 2968 | 2 249 грн. |
Бутербродница SEVERIN SA 2968 | 2 249 грн. |
Сендвічниця Severin SA 2968 | 2 249 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →