Моторне мастило Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 5 л
Товар застарів 994 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 5; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A5/B5; Допуски Ford: WSS-M2C913-C/WSS-M2C913-D; Допуски Jaguar, Land Rover: ST JLR.03.5003; |
Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 1 л | від 328 грн. | 5 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 4 л | від 1 281 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra Professional AF 5W-30 209 л | від 69 160 грн. | 1 пропозиція |