Моторне мастило Shell Helix HX7 10W-40 20 л
Відео 15Фото 1 | 3 681 грн. Купити! Олива моторна напівсинтетична SHELL Helix HX7 10W-40 20л (550053786) 55005Dsvavto.uaОфіційний партнер Shell (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Shell Helix HX7 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 0 3 4 |
Користуюся цією олією 12 років з моменту як купив Авто. Машина ваз 21111 пробіг за 210 тис. На роботі все рівно так що рекомендую Не знайшов рекомендую купити обов'язково |
Високі миючі здібності олії. Дійсно, двигун чистий Угар користуюся Shell Helix HX7 10W-40 4L більше року |
Використовував європейське у моторі 099-й. Хороша олія, а з огляду на ціну - відмінне. Не чаде, від заливки до заміни не долив, при заміні (7-8ткм) зливається майже чорним, при цьому в двигуні чистота. Рекомендую купувати у офдилерів та знати, як відрізнити оригінал від підробки. Хороші допуски та відповідності.
Відмінні миючі властивості. Низька ціна. Поганий захист від підробки. користуюся Shell Helix HX7 10W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Модификації Shell Helix HX7 10W-40
Ціни на Shell Helix HX7 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 10W-40 1 л | від 225 грн. | 26 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 10W-40 4 л | від 766 грн. | 27 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 10W-40 5 л | від 988 грн. | 17 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 10W-40 20 л | від 3 681 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix HX7 10W-40 55 л | від 274 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix HX7 10W-40 209 л | від 36 509 грн. | 2 пропозиції |
Легко розкручуються оберти, але це моя думка.