Моторне мастило Shell Helix HX7 5W-30 4 л
Shell Helix HX7 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Універсальне моторне масло напівсинтетичній «рецептури» для будь-яких двигунів внутрішнього згоряння легкових автомобілів. Виробник допускає використання мастила в силових агрегатах на бензині, дизелі, газу, біодизельних і бензино-етанолових сумішах. До складу Shell Helix HX7 5W-30 4L входять високоефективні присадки, які забезпечують активну очищення «нутрощів» двигуна. Мийні добавки утримують забруднення в собі, не залишаючи їх на поверхнях деталей.
Формована мастилом масляна плівка захищає деталі, що працюють у тісному контакті один з одним, від дії сухого тертя. Моторне масло проявляє стійкість до будь-яких зсувними навантажень, підтримує постійну в'язкість протягом рекомендованого інтервалу заміни, характеризується низькою випаровуваністю. Як результат, скорочується витрата масла на чад і знижується необхідність доливання масла. Shell Helix HX7 має допуски від VAG і Mercedes-Benz. Індекс в'язкості моторного масла по SAE — 5W30, що дозволяє експлуатувати його цілий рік.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix HX7 5W-30 4 л
Усі ціни 10 →Моторное масло SHELL Helix HX7 5W-30 (4л.) 550040004 | 1 191 грн. |
Олива моторна напівсинтетична SHELL Helix HX7 5W-30 4л (550040004) 5500400 | 1 015 грн. |
SHELL Helix HX7 5W-30 (4л) | 998 грн. |
SHELL 550040004 | 1 108 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 4л 5w-30 helix hx7 SHELL, 550040304-SHELL | 1 284 грн. |
Заливаю це оливу в авто жінки. Коштує вона не дуже дорого, при цьому має необхідні допуски. У дружин пробіги невеликі возити дітей до школи та садочка чи секції, від якраз і на рік набігало 6-7 тис.км і під ці завдання ця олива диво підходить. упаковка, країна виробники, захист від підробки, спокійно ходити 6-7 тис.км в змішаному циклі мінусів поки не знайшов Романич: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Вже 3 рази заливатиму собі цю оливу, перейшов на неї з більш дорогої іншої виробника. Цю взяв тому що порекомендували як гарний бюджетний варіант і пошкодував що перейшов на неї. ціна
допуски гарна база 7-8 000км спокійно вибігає для мене поки що немає Евгений Войтович: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Заливаю це масло в Авео, останні 2 роки. Олія гарно собі зарекомендувала, рівень перевіряю десь раз на місяць, стоїть на місці. Інтервал заміни намагаюся витримувати близько 8000 кілометрів. Я не експерт тому можу оцінити це масло на тверду 4рку. виробник
присадки мінусів поки нема, сподіваюся і не буде kovalew891: користуюся Shell Helix HX7 5W-30 4L більше року |
Модификації Shell Helix HX7 5W-30
Ціни на Shell Helix HX7 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 5W-30 1 л | від 304 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix HX7 5W-30 4 л | від 561 грн. | 10 пропозицій |