Моторне мастило Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л
SHELL Олива моторна Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л | 1 848 грн. |
SHELL Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л. 550046307 | 1 785 грн. |
Мастило SHELL Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л. | 2 090 грн. |
Коротше беру цю оливу вже не перший рік, чудово зарекомендувала на 2 попередніх авто. Оскільки я купую авто однієї ж марки то допуски підходять по цій оливі, тому я її беру і не парюсь як кажуть та інжою лайф, поки нарікань немає взагалі на неї. Загалом на всіх авто вже більше 120 000 км на ній наїздив. допуски
жирний пакет присадок які гарно впливають на двигун ціна мабуть тільки, але чистота двигуна того коштує Володя Топоров: користуюся Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4L більше року |
Не довіряю я оливі з бочок тому вже років 5 беру оливу саме у каністрах. Останні кілька років беру самі цей шелл, на ньому мінімальний чад мастила від заміни до заміни навіть якщо даю машині добре під хвіст. Тільки беріть у офіційних продавців, бо нажаль підробок у нас у продаж вистачає. машина на ньому гарне собі відчуває
якість розхід німа Vano88: користуюся Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1L більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30
Ціни на Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 л | від 389 грн. | 18 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4 л | від 1 391 грн. | 21 пропозиція | ||
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л | від 1 785 грн. | 3 пропозиції |