Моторне мастило Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 5 л
Відео 2 | Товар застарів 1 279 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 5; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710; Допуски Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-M2/9.55535-N2 |
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості моторного мастила Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 5L:
- Сумісне з двигунами, що працюють на біодизелі і етилованому бензині
Модификації Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40
Ціни на Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 1 л | від 275 грн. | 5 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 4 л | від 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 209 л | від 55 119 грн. | 1 пропозиція |