Поверхневий насос Shimge 2SGPm25/160
Shimge 2SGPm25/160 відцентровий 10.2 м³/год 42 м 230 В 12 м³/год 50 м 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge 2SGPm25/160
Насос поверхневий SHIMGE відцентровий для чистої води 1500Вт 12м³/ч Hmax 5 | 13 600 грн. |
Відцентровий насос SHIMGE 2SGPm25/160B, 1.5кВт, Нmax 50 м, Qmax 200 л/хв 1 | 13 600 грн. |
Насос центробежный 1.5кВт Нmax 50м Qmax 200 л/мин (чугун - самовс/н.) Shim | 13 600 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Shimge 2SGPm25/160:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Shimge 2SGPm25/160
Ціни на Shimge 2SGPm25/160 |
---|---|---|---|---|
Shimge 2SGPm25/140 | від 11 140 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 2SGPm25/160 | від 13 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →