Поверхневий насос Shimge SHFm5BM
Shimge SHFm5BM продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge SHFm5BM
Насос поверхневий SHIMGE відцентровий для чистої води 1100Вт 36м³/ч Hmax 2 | 10 844 грн. |
Відцентровий насос SHIMGE SHF(m)5BM, 1.1кВт, Нmax=20,2 м, Qmax=600л/хв 104 | 10 844 грн. |
Відцентровий насос SHIMGE SHFm5BM, 1.1кВт, Нmax=20,2 м, Qmax=600л/хв | 10 844 грн. |
Насос поверхневий SHIMGE відцентровий для чистої води 1100Вт 36м/ч Hmax 20 | 10 844 грн. |
Насос поверхневий SHIMGE SHFm5BM | 10 845 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Shimge SHFm5BM:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Shimge SHFm5BM
Ціни на Shimge SHFm5BM |
---|---|---|---|---|
Shimge SGAm1A | від 7 782 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge SHFm5BM | від 10 844 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge SHFm6B | від 12 649 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge SHFm6AR | від 15 576 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →