Поверхневий насос Shimge CPm146
Shimge CPm146 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge CPm146
Усі ціни 6 →Насос поверхневий SHIMGE відцентровий для чистої води 550Вт 6.6м³/ч Hmax 2 | 4 863 грн. |
Насос центробежный 0.55кВт Нmax 26м Qmax 110 л/мин Shimge CPm 146 | 4 863 грн. |
Відцентровий насос SHIMGE CPm146, 0.55кВт, Нmax=26 м, Qmax=110л/хв 1036215 | 4 863 грн. |
Відцентровий насос SHIMGE CPm146, 0.55кВт, Нmax=26 м, Qmax=110л/хв | 4 863 грн. |
Насос поверхневий SHIMGE відцентровий для чистої води 550Вт 6.6м/ч Hmax 26 | 4 863 грн. |
Насос поверхневий SHIMGE CPm 146 | 4 863 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Shimge CPm146:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Доступна модифікація з валом з нержавіючої сталі AISI-304
Модификації Shimge CPm146
Ціни на Shimge CPm146 |
---|---|---|---|---|
Shimge CPm130 | від 3 624 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge CPm146 | від 4 863 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge CPm158 | від 5 567 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge CPm170 | від 8 772 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge CPm190 | від 11 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPm200 | від 15 576 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →