Кавоварка Siemens EQ.300 TI353204RW бежевий
Відео 1Фото 6 |
Siemens EQ.300 TI353204RW бежевий |
|
Для приготування напоїв з молочною піною необхідно поставити чашку наполовину наповнену молоком на піддон і опустити сопло капучинатора
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.300 TI353204RW бежевий
Усі ціни 13 →Кавомашина автоматична Siemens TI353204RW | 18 430 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.300 TI353204RW | 19 136 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens TI353204RW | 18 404 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.300 TI353204RW | 19 645 грн. |
Siemens TI353204RW | 18 210 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Siemens EQ.300 TI353204RW
Ціни на Siemens EQ.300 TI353204RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.300 TI353204RW бежевий | від 18 210 грн. | 13 пропозицій | ||
Siemens EQ.300 TI355209RW нержавіюча сталь | від 19 501 грн. | 6 пропозицій | ||
Siemens EQ.300 TI353201RW сріблястий | від 13 774 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →