Кавоварка Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW чорний
Відео 1Фото 5 |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW чорний |
|
AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW чорний
Усі ціни 13 →Кавомашина Siemens EQ.6 Plus S300 TE653M19RW | 27 799 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.6 Plus TE653M19RW | 29 299 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 Plus TE653M19RW | 27 405 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.6 Plus TE653M19RW | 28 501 грн. |
Siemens EQ.6 Plus S300 TE653M19RW | 27 200 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW:
- Повністю автоматична програма видалення накипу і очищення системи
Модификації Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW
Ціни на Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s300 TE653318RW коричневий | від 26 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW сріблястий | від 22 300 грн. | 21 пропозиція | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW сірий | від 24 540 грн. | 12 пропозицій | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW чорний | від 27 090 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →