Кавоварка Siemens EQ.300 TI35A209RW чорний
Відео 1Фото 4 |
Siemens EQ.300 TI35A209RW чорний сріблястий чорний |
|
Проста і надійна побутова автоматична кавоварка з функцією OneTouch для швидкого приготування еспресо або кавово-молочних напоїв на його основі. Обладнана інтуїтивно зрозумілою панеллю управління СoffeeDirect, що забезпечує легке налаштування. Всі функції відображаються на LED-дисплеї і ними можна управляти одним натисканням кнопки. Відрізняється стильним фірмовим дизайном, чималою продуктивністю і хорошими можливостями по налаштуванню смакових кондицій одержуваних напоїв.
Належить до недорогих автоматичним моделям Siemens зразка 2021 року, розрахованим на роботу з зерновою кавою. Підтримує приготування еспресо, лунго (кава крему), Капучіно і лате макіато. Кавоварка Siemens EQ.300 TI35A209RW оснащена потужним водонагрівачем-термоблоком (1300 Вт) і знімним заварювальним механізмом, який легко миється під струменем проточної води. За помел зерен відповідає вбудована кавомолка зі спеціальними довговічними керамічними жорнами СeramDrive.
Передбачено регулювання ступеня подрібнення (5 варіантів), можна міняти міцність і об'єм виходить напою. Для приготування капучино і лате макіато є напівавтоматичний капучинатор з насадкою (опускається прямо в чашку). Передбачена система активного підігріву чашок і таймер приготування. Повної заправки машини (250 г зерен і 1400 мл води) вистачить на приготування 18-26 порцій Еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.300 TI35A209RW чорний
Усі ціни 6 →Siemens TI35A209RW | 12 510 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.300 TI35A209RW | 15 399 грн. |
Siemens TI35A209RW | 12 499 грн. |
Siemens EQ.300 TI35A209RW | 15 480 грн. |
Siemens EQ.300 TI35A209RW | 19 967 грн. |
Siemens EQ.300 TI35A209RW | 16 254 грн. |
Купуючи цю кавоварку, будьте готові до того, що жоден сервісний центр не візьметься її обслуговувати. Той, який вказаний, як офіційний - не працює (принаймні у Дніпрі), а решта при слові Siemens сахаються. Вся справа в конструкції блоку заварювання. Протягом гарантійного терміну машина відносно працює, хоча й невеликі глюки відбуваються. Як тільки він закінчується, починає клинити заварювальний блок. Результат - перша порція змеленої після включення машини кави висипається повз заварювальний блок, далі - гірше, блок клинить остаточно. Сервіси, як уже казав, рекомендують заміну блоку (після того, як здеруть за діагностику та нібито профілактику), або взагалі кажуть – Siemens – це не до нас. За фактом та діагностикою ніхто не робить. Виходу два - або купити новий блок для заварювання, а це станом на початок 2021 року - 3500-4000 грн., або самостійно розбирати, чистити і змащувати блок для заварювання, що і робив за роликами в YouTube. Загалом відчуття, що це треба було робити прямо після покупки машини і далі з періодичністю хоча б раз на півроку. Вбудована програма очищення годиться тільки для декальцинації, а щодо очищення від кавових масел - фейк! Нічого вона не чистить, гроші витрачені на таблетки для очищення – на вітер. Тільки розбирати та мити, а потім збирати та змащувати. Процес розбирання за наявності прямих рук, часу і хорошого керівництва не такий вже й складний, але... Загалом, робіть висновки... Непоганий еспресо та американо. Заварювальний блок гвинтового типу, відсутність сервісу, капучино варить через раз (експерименти з температурою, жирністю, кількістю молока, промиванням капучинатора після кожної чашки результату не дають. Все залежить від настрою кавомашини в даний момент). Алексей Нор: користуюся Siemens EQ.300 TI351209RW більше року |
Модификації Siemens EQ.300 TI35A209RW
Ціни на Siemens EQ.300 TI35A209RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.300 TI351209RW сріблястий | від 12 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Siemens EQ.300 TI35A209RW чорний | від 12 499 грн. | 6 пропозицій |