Пальник Intertool GB-0026
Відео 1Фото 9 |
Intertool GB-0026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0026
Усі ціни 10 →Intertool Горелка газовая Intertool регулятор, сопло D=23мм (GB-0026) | 149 грн. |
Газовий пальник, сопло D-23 мм INTERTOOL [GB-0026] | 147 грн. |
Пальник газовий, регулятор, сопло D=23 мм INTERTOOL GB-0026 | 240 грн. |
Газова горілка, регулятор, сопло D=23 мм INTERTOOL GB-0026 | 150 грн. |
Пальник газовий [] INTERTOOL GB-0026 | 169 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Intertool GB-0026:
- Діаметр мундштука — 23 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →