Пальник Master Tool 44-5008 (44-5008)
Master Tool 44-5008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5008
Усі ціни 10 →Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Сіріус" (44-5008) | 170 грн. |
Пальник для газового балона Mastertool Фенікс Сiрiус (44-5008) | 170 грн. |
Пальник для газового балона з п'єзопідпалом"Сіріус" MasterTool GM, 1300*С | 170 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL "Сіріус" п'єзопідпал 20 мм/1300 °C | 144 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL "Сіріус" з п'єзопідпалом 20 мм 1300 | 270 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →