Похідний ніж Sigma 4375851
Фото 3 |
Sigma 4375851 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4375851
Ніж розкладний Sigma 124 мм ручка Алюмінієвий сплав (4375851) | 547 грн. |
Ніж розкладний 124мм (рукоятка алюмінієвий сплав) SIGMA (4375851) | 547 грн. |
Ніж складаний 215мм, лезо 90мм, склобій Sigma (4375851) | 615 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →