Похідний ніж Sigma 4375821
Sigma 4375821 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4375821
Ніж розкладний Sigma 122 мм ручка Дерево (4375821) | 507 грн. |
Ніж розкладний 122мм (рукоятка дерево) SIGMA (4375821) | 597 грн. |
Ніж складаний 210мм, лезо 90мм Sigma (4375821) | 451 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →