Ножівка Sigma 4401021
Sigma 4401021 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4401021
Усі ціни 6 →Ножівка Sigma Barracuda 4401021 по дереву | 193 грн. |
Ножовка Sigma по дереву 400мм BARRACUDA (4401021) 4401021 | 379 грн. |
Ножівка по дереву Sigma 400мм BARRACUDA 4401021 | 210 грн. |
Ножівка по дереву Sigma Barracuda 400 мм 7TPI (4401021) | 210 грн. |
Ножівка по дереву Sigma 400мм BARRACUDA 4401021 | 210 грн. |
Ножівка Sigma по дереву 400мм BARRACUDA (4401021) | 302 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 4401021 — довжина полотна 400 мм
- Модель 4401031 — довжина полотна 450 мм
- Модель 4401041 — довжина полотна 500 мм
Модификації Sigma 4401021
Ціни на Sigma 4401021 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4401021 | від 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Sigma 4401031 | від 178 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →